Продовжать безкоштовну приватизацію житла?

Цей закон був прийнятий на федеральному рівні. Основний його напрямок полягає в продовженні строків процесу приватизації, як житлових приміщень, так і державного житлового фонду. Даний процес проводитися безкоштовно. Муніципальний і державний житловий фонд буде займатися всіма громадянами РФ на умовах соціального найму строком до 1 березня 2016 року.

Нинішнє чинне законодавство країни передбачало завершення закону про безоплатну приватизацію житла з 01.03.2015 року.

Значно раніше творці цього закону відзначили необхідність продовження термінів з-за того, що велика частина населення РФ проживає далеко не в кращих приміщеннях. Деякі з них відносяться до категорії аварійних. Мешканці з великим нетерпінням чекають розселення. Після 1 березня 2015 року такі громадяни позбавляються права зробити безкоштовну приватизацію свого житлового приміщення.

Спочатку цей закон планували продовжити на 3 роки, він був розроблений партією «Справедлива Росія» і повинен був продовжити законопроект до 2018 року. Але, за словами Миколи Левічева, щоб досягти згоди з фракцією «Єдина Росія», потрібно було скоротити термін з трьох років до одного.

У 1992 році була почата безкоштовна приватизація житла, а закінчувалася в 2007 році. Проте терміни закінчення неодноразово пересувалися. Тому продовжать приватизацію ще далі, сказати дуже складно.