Чи варто продавати автомобіль зараз: всі аспекти

У першому випадку необхідно вивчити пропозиції салонів і період дії акцій. Щоб не вийшло, що закінчиться термін дії вигідного пропозиції, поки ви будете продавати авто. Обов’язково дізнайтеся умови програм Trade-In (викуп старої машини), в цікавлять вас салонах. В умовах кризи багато автосалони стали пропонувати адекватні ціни викупу вашого автомобіля в рахунок нового. Таким чином, вони намагаються нівелювати втрати від скорочених кредитних програм.

У другому випадку діють ті ж закони, що і до кризи. Початок весни традиційно супроводжується підвищеним попитом на автомобілі. У цей час найбільше шансів вигідно продати свою машину. Але є зворотний бік. Набагато складніше придбати вигідний варіант. На це може піти більше часу, ніж ви розраховуєте, а в умовах нестабільного валютного курсу це загрожує фінансовими втратами.

Якщо ви сумніваєтеся, чи варто продавати авто зараз, щоб придбати модель свіжіше або іншу вживану машину, то зверніть увагу на обмін. З допомогою обміну ви зможете набагато швидше провести операцію купівлі-продажу, уникнувши ризику різкого подорожчання.