Чи можна їсти багато яблук, і давати їх дітям

Чи можна дитині яблука при блювоті? Це питання індивідуальний і вимагає уточнення обставин блювоти. Якщо блювота викликана заколисуванням, то після блювоти дитину треба вмити, дати водички прополоскати рот і тоді, якщо він захоче, дати яблучко. Деякі діти при закачуванні не можуть їсти взагалі, у деяких розвивається апетит, причому бажання може бути різним, від льодяників до оселедця і котлет. При блювоті викликаної кишковою інфекцією або шлунково-кишковим розладом, яблука однозначно слід виключити.

Чи можна їсти яблука до Спаса? Врятував релігійне свято, тому для людей, які не дотримуються православ’я, релігійна заборона не має сили. Однак, Спас припадає на 19 серпня, термін коли достигає більшість традиційних яблучних сортів (не маються на увазі сучасні скоростиглі сорти). Оскільки раніше яблука росли у відкритому грунті, і їх не можна було ввезти з інших регіонів, заборона їсти яблука до Спаса мав певні підстави, оскільки недостиглі яблука загрожують розладом шлунка.

Підвищують яблука цукор в крові? Яблука містять в своєму складі цукор, солодкі сорти більше, кислі менше, однак дієтологи рекомендують при діабеті все ж включати яблука (переважно кислих сортів) в меню. Це пояснюється тим, що високий вміст у яблуках заліза, вітамінів і клітковини дозволяє організму підтримувати високий рівень гемоглобіну і підсилює імунітет, що в свою чергу допомагає організму боротися із захворюваннями супутніми цукрового діабету, такими як застуда, втома, ожиріння.